Privaatsuspoliitika

 

Kehtiv alates 21.05.2018

 1. Sinomax OÜ isikuandmete töötlemise protsess

Sinomax OÜ töötleb järgmisi kliendi andmeid: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-maili aadress. Isikuga seotud personaalse päringu informatsioon. Samuti salvestame tellimused ning eelistuse soovitud toodete kohta.

 1. Kliendi isikuandmete (andmete) töötlemise eesmärgid

Sinomax OÜ töötleb punktis 1 kirjeldatud kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

 • Sinomax OÜ kliendibaasi loomine ja selle haldamine;
 • kliendile uute teenuste pakkumine;
 • Sinomax OÜ teenuste analüüsimine ja täiustamine;
 • veebilehe haldamine;
 • õigusaktidest tulenevate nõuete täitmine;
 • kliendi päringutele vastamine;
 1. Isikuandmete (andmete) kasutamine ja säilitamine

Sinomax OÜ ei jaga kliendi isikuandmeid (andmeid) kolmandatele osapooltele. Kõiki andmeid kasutatakse ainult suhtlemiseks ja parema toote või teenuse pakkumise eesmärgil. Sinomax OÜ võib saata klientidele informatsiooni oma teenuste, toodete, uudiskirjade ja pakkumiste kohta, kui klient on meile ise andnud oma kontaktandmed, kuid seda niikaua, kui klient pole palunud viimaste tegevuste lõpetamist või lahkunud uudiskirja saajate grupist.

Andmeid säilitatakse hetkeni, kuni klient avaldab soovi meie kliendilistist lahkumiseks.

Kui tekib antud teema kohta küsimusi, siis palun võta meiega ühendust info@ferla.ee

Sinomax OÜ on rakendanud vajalikke tehnilisi, füüsilisi ja korralduslikke turvameetmeid kliendi isikuandmete (andmete) kaitsmiseks kadumise ja ebaseadusliku töötlemise eest.

 1. Küpsised

Sinomax OÜ veebilehel nimega ferla.ee kasutatakse küpsiseid. Küpsis on väike tekstifail, mille veebilehitseja automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta.

Ferla.ee kasutab oma veebilehel järgmisi küpsiseid:

 • seansiküpsised, mille eesmärk on võimaldada teenuse kasutamist;
 • esimese ja/või kolmanda osapoole küpsised, mille eesmärk on näidata kliendile asjakohast reklaami, pakkumisi ja parandada kliendi veebilehe kasutajakogemust;
 • kolmanda osapoole analüüsiküpsised, mille eesmärk on turundussuhtluse optimeerimine.
 • Klient võib oma seadmes salvestatud küpsised blokeerida, muutes oma veebilehitseja vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada ja/või kättesaadavad olla.

Ferla.ee koduleht kasutab küpsiseid, et teha sinu kasutajakogemus mugavamaks. Kasutades meie veebilehte, nõustud küpsiste kasutamisega nagu on kirjeldatud meie Kasutus-, privaatsuspoliitikas ja küpsiste kasutamise juhendis.

 1. Kliendi õigused

Kliendil on õigus pääseda ligi Sinomax OÜ poolt töödeldavatele Kliendi enda isikuandmetele ja õigus nõuda ebatäpsete isikuandmete parandamist.

Kui Kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et Sinomax OÜ on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, peaks ta kindlasti ühendust võtma e-posti aadressil info@ferla.ee.

 1. Muud sätted

Sinomax OÜ võtab õiguse Kasutus-, privaatsuspoliitikat ja küpsiste kasutamine juhendit ühepoolselt muuta. Antud juhendi uusim versioon on alati saadaval käesoleval veebilehel.

Käesolevale Küpsiste kasutamisele ja privaatsuspoliitikale kohalduvad Eesti Vabariigi seadused. Poliitikast tulenevad vaidlused või nõuded lahendatakse Tallinnas Harju Maakohtus.